Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

66881243

آخرین اطلاعیه ها

 

شستشوی فرش و قالی

شستشو و نظافت فرش از اهميت ويژه اي برخوردار است و رعايت اصول و قواعد خاص آن سبب خواهد شد تا فرش دستبافت كيفيت اوليه خود را از دست ندهد و حتي الامكان خصوصيات ظاهري و ساختماني خود را حفظ كند. شستشوي فرش به طور معمول، يك بار بعد از پرداخت و بار ديگر پس از طي سالياني چند صورت مي گيرد.

 

رفوگری و ریشه زنی فرش

رفوگری هنری است که بعد از هنر قالیبافی به وجود آمده و محرک ایجاد آن نیز احتیاج بوده است زیرا هر فرش امکان دارد در معرض فساد قرار بگیرد و به مرور زمان آسیب ببیند. بنابراین تا زمانی که در سالن و خانه ها فرش وجود دارد هنر رفوگری نیز باقی خواهد ماند، در حقیقت می توان گفت که هنر رفوگری مکمل هنر فرشبافی است.

 

خشکشویی مبل و موکت

تا همین چند سال پیش اگر در خانه ای مبل وجود داشت، تنها در اتاق پذیرایی (مهمان خانه) گذاشته می شد و در تمام طول سال نیز ملحفه های سفیدی روی آن‌ پهن می کردند طوری که اعضای خانواده حق استفاده از آن ها را نداشتند مگر زمانی که مهمان غریبه ای برای آن ها می آمد!

توجه               

 تنها سایت معتبر و رسمی اتحادیه قالیشویان تهران سایت  eght1351.com می باشد و سایر سایت های متفرقه مورد تأیید نبوده و اتحادیه مسئولیتی در قبال سایت های متفرقه ندارد. 

از شهروندان محترم تقاضامندیم برای اطمینان بیشتر نسبت به شستشو و خدمات حتما به سایت اتحادیه قالیشویان تهران مراجعه نمایند و از لیست اعضای مجاز که داخل سایت موجود است، قالیشویی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.